Torebki damskie w wężowe wzory
2

cze

Torebki damskie w wężowe wzory

Jesień i zima to okres, kiedy raczej nie szaleje się specjalnie ze wzorami noszonych ubrań i dodatków. Torebki w tym czasie są czarne lub brązowe, w najlepszym wypadku szare. Ich styl jest uniwersalny i pasujący do klasycznych strojów. W końcu przychodzi jednak wiosna i jest to czas na wybieranie czegoś ciekawszego, zdecydowanie odważniejszego. A może by tak spróbować czegoś w wężowe skóry?

Co pojawia się na wybiegach?

Raczej nie będziemy kupować takich torebek, jakie pojawiają się w Mediolanie czy w Paryżu na wybiegach największych projektantów, ale nie jest tajemnicą, że mniejsi, krajowi producenci zawsze swoje propozycje wzorują właśnie na ich propozycjach. Kiedy chcemy wybrać coś dla siebie, nasze pierwsze kroki powinny kierować się właśnie do źródła wszystkich trendów modowych. W ten sposób uzyskuje się pewność, że wybór jest naprawdę dobry.

Na co będzie się stawiało w nadchodzącym sezonie? Może to być zaskoczenie, ponieważ preferowane są wężowe skóry, coś nie widzianego już od dłuższego czasu. Nie chodzi nawet o samą wężową skórę, ale o print oraz samą strukturę torebek. I dotyczy to bardzo różnych rozwiązań, ponieważ mówimy tutaj o aktówkach, torebkach miejskich, kopertówkach, eleganckich torbach i torebkach-workach. To podejście będzie obowiązywało dla torebek o każdym rozmiarze i z każdym przeznaczeniem. Czy aby na pewno? Tak, ponieważ podpisują się pod tym największe nazwiska świata mody. Takie podejście z naszego punktu widzenia jest wręcz idealne, ponieważ można spokojnie postawić na ulubiony typ torebki i wybrać taki rozmiar, jaki nam odpowiada i będzie to dobry wybór w każdej sytuacji. Można też sięgać po inne zwierzęce nadruki.

Inwestycja w wężową torebkę

Warto jest w tym sezonie zainwestować w torebkę motywem zwierzęcym. Najmodniejsze są węże, ale pantery czy zebry też będą dobrym rozwiązaniem. Tego typu propozycje podkreślają kobiecość, więc są szczególnie interesującym dodatkiem do strojów formalnych i nudnych-roboczych. Trzeba jednak zachowywać tutaj trochę umiaru, ponieważ błyszczące wzory nie do końca będą pasowały do stroju, który powinien być też przynajmniej trochę elegancki. Skóra wężowa jest uniwersalna, ale panterka już nie za bardzo. Stonowana, słabo błyszcząca kopertówka z wężowej skóry będzie najlepszym rozwiązaniem w sytuacjach, kiedy jakaś tradycjonalistka nie za dobrze czuje się z taką ekstrawagancją i nie chce za głęboko wchodzić w trend, ale równocześnie nie chce też, by przeszedł on w stosunku do niej bowiem. Jest to taki modowy złoty środek.