Rodzaje torebek, które każda kobieta powinna mieć w szafie
18

cze

Rodzaje torebek, które każda kobieta powinna mieć w szafie

Torebka to ważne akcesorium w każdej damskiej szafie. Najlepiej mieć kilka modeli i zmieniać je w zależności od tego jakie są okoliczności, tak by nie popełniać modowego faux pas.

Jak wybierać torebkę?

Jeśli decydujemy się na zakup torebki bierzemy pod uwagę walory estetyczne oraz praktyczne a także to czy taka torebka będzie odpowiednio pojemna i ma dobrą liczbę kieszonek, które pozwolą na jej uporządkowanie.

W kobiecej torebce często znajduje się wiele różnych przedmiotów, a wiec jej wytrzymałość i dobre uchwyty także będą bardzo ważne. Jeśli chcemy ją nosić w dłoniach dobrze mieć taki model, który ma rączki. Jeśli chcemy mieć wolne ręce warto sprawdzić czy występuje przedłużony pasek. Dobrze mieć torebkę z oboma rozwiązaniami, ponieważ dzięki temu będzie ją można nosić w różny sposób.

Oczywiście ważny jest materiał z jakiego torebka będzie wykonywana. To właśnie on będzie decydował o jej jakości. Najbardziej trwałe modele służą nam przez długie lata i są one wykonywane ze skóry naturalnej. Trwałość torby to również takie rozwiązanie, w którym zastosowane będą odpowiednio mocne szwy zewnętrzne oraz wewnętrzne a także zamek błyskawiczny. Rzadko zdarza się, by torebki z ekoskóry były wytrzymałe.

Oczywiście znaczenie ma również kolor torebki. Taka w czerń jest bardzo uniwersalna i będzie pasować do różnych stylizacji i na różne okazje. Jednak nie oznacza to, że również czarne muszą być buty. Obecnie dobieranie torebki i butów razem to już trend, który nie jest aktualny.

Pojemna damska torebka

Jakie torebki warto mieć w swojej szafie?

Dobrze mieć rozwiązanie klasyczne na co dzień i do pracy. najczęściej wszystkie przedmioty codziennego użytku znajdziemy w torebce o średniej wielkości. Najlepiej wybrać model uniwersalny a więc taki w ciemnym kolorze czarnym brązowym czy granatowym. Na co dzień sprawdzać się będzie torebka w prostym kształcie np. taka w formie trapezu. Idealna torba ma skórzany materiał z wierzchu i podszewkę w środku, podział na kilka kieszonek.

na co dzień można postawić na mała listonoszkę. Taki rodzaj torebki będzie się sprawdzał w momencie, gdy nie chcemy zabierać z domu wielu różnych przedmiotów a wybieramy się przykładowo na zakupy czy na spacer. Listonoszka jest pojemna, tak że zmieszczą się tam różne przedmioty i na pewno będzie to praktyczna torba.

Torba w naszej stylizacji może być dodatkiem, ale może być również najważniejszym elementem. wiele tak naprawdę będzie zależeć od nas i tego jak te elementy uda się nam zestawić. na pewno warto dbać o to jak całość stylizacji wygląd,a by torebką podkreślić jej piękno.