Torebki w cenie do 100 złotych
1

maj

Torebki w cenie do 100 złotych

Kupienie pięknej torebki kosztującej fortunę nie jest żadnym wielkim wyzwaniem. Idziemy i kupujemy. Znacznie trudniej jest znaleźć coś ciekawego w cenie do 100 złotych. Nie jest to bynajmniej niemożliwe. Warto jest zapolować na takie torebki, bo w cenie jednej „lepszej” można mieć ich kilka i dostosowywać je do różnych kreacji.

Torebki z łańcuszkiem

Jednym z bardziej uniwersalnych rodzajów torebek są niewielkie torebki na łańcuszku. Nadają się znakomicie do stylizacji dziennych i wieczornych. O ich dokładnym przeznaczeniu zdecyduje reszta stroju. Są to torebki bardzo wygodne i praktyczne, z którymi będzie można tworzyć odważniejsze kreacje rockowe, jeśli weźmiemy kurtkę ramo neskę, lub kreacje bardziej luźne z mokasynami oraz z t-shirtem.

Stylizacje wieczorowe będą się kierowały z takimi torebkami głównie w stronę glam rock. Torebka może być czarna i wtedy będzie bardziej elegancka, a jeśli będzie w jaskrawym kolorze, pozwoli nam się wyróżniać z tłumu. Szpilki zawsze będą do niej dobrym dodatkiem.

Kopertówki

Za niewielkie pieniądze stosunkowo łatwo jest znaleźć kopertówkę. Jest to torebka wieczorowa, ale przydaje się też w innych zastosowaniach. Może się komponować ze zwykłym ubiorem dziennym. W dziennych stylizacjach kopertówka powinna być samodzielnym bytem i powinna się odróżniać od reszty stroju.

W przypadku kopertówki dobieranej do stroju na co dzień ważne jest, by nie przesadzać ze zbytnią elegancją. Lepiej jest się ubrać w spodnie w stylu boyfriend i kurtkę bomberkę. Buty powinny być dobierane pod kolor torebki, ale innych dodatków w stroju raczej być nie powinno, bo robi się za ciasno.

Torebki z gumy

Jest to ze względu na użyteczność i niską cenę hit ostatnich miesięcy. Cechują się zwykle radosną kolorystyką i odważnym designer, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, by prezentowały się w kolorach pastelowych. Ciekawym pomysłem jest dołożenie do nich w roli paska marynarskiego sznurka.

Tego typu torebki można zabierać w zasadzie wszędzie, od eleganckich wieczorów po codzienne sprawy. Za bardzo eleganckie takie wieczory nie będą jednak mogły być, ponieważ materiał nie pasuje do całkowicie poważnych okazji.

Torebki filcowe

Filcowe torebki królują już od dobrych kilku lat i nic nie zapowiada ich odwrotu. Nie są to torebki tanie, ale tylko w założeniu, ponieważ ich wielka popularność sprawiła, że producenci oferują ich ogromne ilości. Ceny mocno spadły. Ważne jest, by to wykorzystać i poszukiwać torebek, które łączą w sobie filc oraz szlachetniejsze materiały, takie jak na przykład wełna.